Koszalin Jamno Dom bliźniak - Sprzedaż
Ulica: Zefirowa
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 1602335
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 1
Koszalin Jamno
Cena m2 8197.30 PLN
Ulica: Zefirowa
Powierzchnia 113.33 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 929 000 PLN
Koszalin Jamno Dom bliźniak - Sprzedaż
Ulica: Promowa
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 1602333
Pokoje: 5
Piętro: 0 / 1
Koszalin Jamno
Cena m2 5673.93 PLN
Ulica: Promowa
Powierzchnia 126.72 m2
Liczba pokoi: 5
Cena: 719 000 PLN
Mielno Dom bliźniak - Sprzedaż
Ulica: Kościelna
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 1602332
Pokoje: 3
Piętro: 1 / 1
Mielno
Cena m2 9703.32 PLN
Ulica: Kościelna
Powierzchnia 89.66 m2
Liczba pokoi: 3
Cena: 870 000 PLN
Koszalin Rokosowo Dom bliźniak - Sprzedaż
Ulica: Dzierżęcińska
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 1602320
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 1
Koszalin Rokosowo
Cena m2 8478.89 PLN
Ulica: Dzierżęcińska
Powierzchnia 82.44 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 699 000 PLN
Koszalin Rokosowo Dom bliźniak - Sprzedaż
Ulica: Dzierżęcińska
Dom bliźniak Sprzedaż
Oferta nr: 1602319
Pokoje: 4
Piętro: 1 / 1
Koszalin Rokosowo
Cena m2 8478.89 PLN
Ulica: Dzierżęcińska
Powierzchnia 82.44 m2
Liczba pokoi: 4
Cena: 699 000 PLN
Sarbinowo Dom wolnostojący - Sprzedaż
Ulica: Lawendowa
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 1602225
Pokoje: 11
Piętro: 0 / 1
Sarbinowo
Cena m2 4177.22 PLN
Ulica: Lawendowa
Powierzchnia 237.00 m2
Liczba pokoi: 11
Cena: 990 000 PLN
Kołobrzeg Radzikowo Dom wolnostojący - Sprzedaż
Ulica: RADZIKOWO
Dom wolnostojący Sprzedaż
Oferta nr: 160227
Pokoje: 11
Piętro: 0 / 2
Kołobrzeg Radzikowo
Cena m2 4411.76 PLN
Ulica: RADZIKOWO
Powierzchnia 340.00 m2
Liczba pokoi: 11
Cena: 1 500 000 PLN