Komfortowe apartamenty zlokalizowane w Mielnie, bardzo popularnym kurorcie u wybrzeży Morza Bałtyckiego i jeziora Jamno na wybrzeżu Słowińskim to nie tylko najwyższej klasy apartamenty  – to projekt łączący nowoczesność, wyczucie stylu z urokami nadmorskiego otoczenia. Dzięki zastosowaniu dużych powierzchni szklanych mamy wrażenie bezpośredniego kontaktu z otaczającą przyrodą. Jest to unikalna i niepowtarzalna inwestycja ulokowana nad samym brzegiem morza.

W kameralnym apartamentowcu znajdują się 24 prestiżowe apartamenty o powierzchniach od 58m2 do 77,5m2 wykończone z najwyższej jakości materiałów w standardzie „pod klucz”. Każdy z nich został zaprojektowany z największą starannością, aby sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Na parterze umieszczono portiernię. Inwestycja w nadmorski apartament  to odpowiedź na potrzeby współczesnych, przedsiębiorczych ludzi, którzy oczekują niezapomnianych doznań każdego dnia. Stworzona z myślą by zachwycać i wytyczać najwyższe standardy  współgrając jednocześnie z otoczeniem. Apartamentowiec daje możliwość połączenia biznesu z odpoczynkiem. Jest miejscem pozwalającym na spędzenie czasu z rodziną, ale również idealnie odpowiada na potrzeby poszukiwania sposobów korzystnego lokowania kapitału.

Jeden z najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów Polski. Długa licząca ok.25 km linia brzegowa z szerokimi piaszczystymi plażami,które są atrakcją o każdej porze roku. Letnie kąpielisko  morskie z bazą kompleksów  wypoczynkowo-rekreacyjnych. Kurort będzie dysponował w najbliższym czasie mariną jachtową oraz lądowiskiem na helikoptery w obszarze jeziora Jamno.

Apartamenty swoim mieszkańcom zapewnią poczucie prestiżu, bezpieczeństwa, wygodę w połączeniu z nowoczesnymi, otwartymi przestrzeniami podkreślającymi unikalne otoczenie. W czterokondygnacyjnym budynku z jedną kondygnacją nadziemną, w której usytuowano parkingi i komórki lokatorskie dla każdego z apartamentów, które charakteryzują się lekką konstrukcją, dużymi przeszklonymi wnętrzami,  oraz ekspozycją na Morze Bałtyckie. Obiekt zaprojektowany z dbałością o każdy szczegół, symbolizujący rozwój, dynamikę i energię. Otwarte przestrzenie dają poczucie harmonii pomiędzy cenną oraz niepowtarzalną naturą, a życiem codziennym.

Każdy apartament wykonany jest w standardzie „pod klucz”, który obejmuje wykończenie podłóg deską dębową firmy Tarkett, grzejniki energooszczędne Zehnder oraz płytkami w łazienkach, włoska zabudowa meblowa kuchni LUBE wraz ze sprzętem AGD (lodówka w zabudowie, płyta, okap), kompletne wykończenie łazienki (podłogi, ściany, biały montaż, baterie), oświetlenie zabudowane. W Państwa gestii pozostawiamy jedynie zakup mebli ruchomych, oświetlenia, telewizora i innych elementów decydujących o indywidualnym charakterze wnętrza.

Zapraszamy do prezentacji.

Kontakt: 511-228-323, 530-625-625, 94 34-188-75, 600-402-699

Lic. zaw.4653

Powyższa oferta nieruchomości stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych KC