Budynek mieszkalno-usługowy położony w ścisłym Centrum bezpośrednio przy parku . Trzydzieści jeden apartamentów mieszkalnych o powierzchniach: 30-120m2 w większości dwustronnych w stanie deweloperskim z możliwością pełnego wykończenia (pod klucz) w trzech wariantach, oraz dwa lokale usługowe. Dla osób poszukujących większych powierzchni apartamentów istnieje możliwość przygotowania indywidualnego projeku. Wszystkie apartamenty posiadają: tarasy, balkony, loggie. Wyposażone zostaną w ekonomiczną wentylację systemową hybrydową AERECO polegającym na tym, że automatyczne kratki wywiewne i wentylatory oraz automatyczne kratki nawiane w oknach samodzielnie sterują przepływem powietrza w budynku w zależności od jego wilgotności, ponadto w stolarkę okienna 3 szybową sześciokomorową, drzwi zewnętrzne, instalacje c.o., elektryczną i wod.-kan z mat o wysokiej jakości. Klatki schodowe wykończone zostaną zgodnie z projektem przygotowanym specjalnie przez architekta wnętrz, obsługiwane będą windą sprawdzonej firmy. W podpiwniczeniu budynku jak i parterze można nabyć miejsca postojowe jedno lub dwustanowiskowe na samochód do których wjazd znajdować się będzie z poziomu ulicy. Perfekcyjna umiejscowienie Apartamentów pozwoli nam cieszyć się jednocześnie z j lokalizacji jak i pięknego widoku na fontannę oraz park.

Kontakt: 530-625-625, 511-228-323, 943418875

Zapraszamy do korzystania z Naszych usług !!! Prowadzimy nieodpłatnie doradztwo w zakresie usług kredytowych i obrotu nieruchomościami.

Lic. zaw. 4653
Powyższa oferta nieruchomości stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC