Nowa inwestycja deweloperska! Domy w zabudowie bliźniaczej połączone jedynie garażami! Nowoczesny, funkcjonalny projekt. Domy cechuje przestronność; wysokie okna zapewniają odpowiednie doświetlenie wszystkich pomieszczeń. Domy w trakcie budowy, istnieje możliwość własnej aranżacji wnętrza zgodnie z własnymi potrzebami. Nieruchomość zostanie wybudowana z wysokiej jakości materiałów. W cenie nieruchomości na parterze – ogrzewanie podłogowe, wyprowadzenie pod kominek; 2-funkcyjny piec gazowy. Dom zostanie wybudowany z materiału solbet 500, docieplenie styropianem 20 cm. Dach z płyt żelbetowych, styropian szary, papa termozgrzewalna. Teren w całości ogrodzony + podjazd do garażu + podejście pod drzwi wejściowe. Przygotowane instalacje do rekuperacji i do podłączenia centralnego odkurzacza.

Lic. zaw. 4653

Prowadzimy nieodpłatnie doradztwo w zakresie usług kredytowych i obrotu nieruchomościami. Zapraszamy z korzystania z naszych usług !!!

Kontakt: 511-228-323, 530-625-625


Powyższa oferta nieruchomości stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 KC i nie stanowi oferty określonej w art 66 i następnych KC