Nowa inwestycja deweloperska w Koszalinie
OFERTA BEZPOŚREDNIA !!! Kupujący nie płaci prowizji, zwolniony jest również z podatku od czynności cywilnoprawnych w wysokości 2%; ponosi jedynie koszty notarialne i sądowe.

Kameralne i nowoczesne osiedle powstające na 2,32 ha powierzchni przy ul. Połczyńskiej / Wenedów.

Docelowo zostanie wybudowanych 6 4-piętrowych budynków wielorodzinnych z podziemnymi halami garażowymi, windami, komórkami lokatorskimi o wysokim standardzie wykończenia.

Planowana zabudowa obejmuje zarówno funkcje mieszkaniowe, jaki i tereny zielone, drogi dojazdowe i miejsca postojowe. Nowoczesna przestrzenna architektura łącząca funkcjonalność z wysokimi walorami estetycznymi. Inwestycja idealna dla osób ceniących sobie komfort mieszkania na cichym osiedlu z jednoczesnym dostępem do atrakcji i rozrywek Centrum miasta. W bliskim sąsiedztwie znajduje się teatr, restauracje, placówki edukacyjne, przedszkola, ośrodki zdrowia, szeroki wybór sklepów, marketów oraz punktów usługowych.

Z uwagi na bliskie sąsiedztwo Centrum miasta oraz bogatą infrastrukturę mieszkania w tej inwestycji będą też doskonałą lokatą kapitału która poprzez najem pozwoli osiągnąć znakomitą rentowność.

Planowane zakończenie budowy: III-IV kwartał 2021

Zapraszamy do prezentacji.

Kontakt: 511-228-323, 530-625-625, 94 34-188-75, 600-402-699

Lic. zaw.4653
Powyższa oferta nieruchomości stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych KC

Kontaktując się z biurem poprzez formularz kontaktowy, e-mailowo bądź telefonicznie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U. Nr 133 poz. 883. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich aktualizacji lub usunięcia. Administratorem danych osobowych jest Interhouse Nieruchomości Marzenna Zientarska, z siedzibą w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4. Podawanie danych osobowych jest dobrowolne, a przetwarzanie ich jest ściśle związane z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy pośrednictwa i świadczenia usługi.