Nowa inwestycja w Koszalinie na osiedlu Unii Europejskiej przy ul. Włoskiej składająca się z 3 budynków mieszkalnych wielorodzinnych o zróżnicowanych projektach.
OFERTA BEZPOŚREDNIA !!! Kupujący nie płaci prowizji, zwolniony jest również z podatku od czynności cywilnoprawnych w wysokości 2%; ponosi jedynie koszty notarialne i sądowe.

Atrakcyjna zróżnicowana oferta wychodząca naprzeciw rosnącym wymaganiom Klientów. Mieszkania zostały zaprojektowane tak, by każdy znalazł wymarzone miejsce dla siebie i swojej rodziny. Projekt wyróżnia się nowoczesną i funkcjonalną architekturą, tym samym nawiązując do najnowszych trendów. Starannie dobrane i zaprojektowane rozkłady zapewniają funkcjonalność, wygodę i komfort użytkowania.Idealna lokalizacja dla wszystkich ceniących sobie prestiż i komfort, z dogodnym dojazdem do Centrum miasta, nad jezioro oraz morze. Doskonałe miejsce do zamieszkania, relaksu i wypoczynku. Piękna okolica z przewagą niskiej zabudowy. Podziemny parking w hali garażowej oraz zewnętrze miejsca postojowe gwarantują bezpieczne i wygodne parkowanie.
Pełna infrastruktura: Galeria Handlowa Emka, apteka, sklepy spożywcze, bar, przedszkole,szkoła, komunikacja,stacja paliw, kościół, boisko sportowe, ścieżki rowerowe.

Zapraszamy do prezentacji.

Kontakt: 511-228-323, 530-625-625, 94 34-188-75, 600-402-699

Lic. zaw.4653
Powyższa oferta nieruchomości stanowi charakter informacyjny oraz zaproszenie do rokowań zgodnie z Art. 71 i nie stanowi oferty określonej w art.66 i następnych KC

Kontaktując się z biurem poprzez formularz kontaktowy, e-mailowo bądź telefonicznie Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych /Dz.U. Nr 133 poz. 883. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych, ich aktualizacji lub usunięcia. Administratorem danych osobowych jest Interhouse Nieruchomości Marzenna Zientarska, z siedzibą w Koszalinie przy ul. Zwycięstwa 77/4. Podawanie danych osobowych jest dobrowolne, a przetwarzanie ich jest ściśle związane z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Podanie danych osobowych jest warunkiem zawarcia umowy pośrednictwa i świadczenia usługi.